Один день на фестивалі «Fort.Missia»

теґи: Мертвий Півень, Олексій Слободян, Пропала Грамота, фестиваль "Fort.Missia"

Повернулася із Форт.Місії. Відчуття полярні.

 

Барабанщик «Мертвого Півня» явно перебрав зі спиртним, бо ж ледь тримався на ногах. Віри не йму, як йому у такій кондиції вдалося відіграти цілий концерт. Певно, такі штуки у нього доведені до автоматизму і навіть будучи у комі, це не склало б для нього особливого клопоту чи надзусиль. Я з колєжанкою завела із ним балачку поруч зі сценою, коли решта учасників колективу дочікувалися свого виходу. Льолик городив усілякі дурниці, а між тим доводив нам прості істини. Розповів, як прокладав шлях до серця своєї дружини на протязі довгих чотирьох років і таки взяв своє. Це він до того, що не потребує дівок, мовляв, йому дружини вистачає. Так ніби ми свататися прийшли. Ги. Сказав, щоб ми інтенсивно мріяли про щось своє, сокровенне, бо, як це не банально звучить, мрії збуваються. Окрім цього хвастав своєю майстерністю, як музиканта і тим, як вправно він орудує паличками. А на кінець додав: «... а тепер я хочу, щоб ви пішли туди (вказав на натовп біля сцени) і від’ї*алися від мене!» А ми лиш привітатися... По закінченні розмови, коли на сцені бракувало лише мена за барабанною установкою, а заведена публіка скандувала Мертвий Півень!, Мертвий Півень!, Льолик проявив небачену щедрість і запрезентував моїй колєжанці одну із трьох своїх барабанних паличок.

 

Серед інших фестивальних неприємностей – вечірнє чаювання вартістю у 6 грн. за пакетик і трохи води; товариство у наметах довкола теревенили всеньку ніч. Ось фрагмент: «... я не ригала цілий рік, до минулого тижня...» Хоч були і позитивні зауваження:

 

 

Дівочий голос у наметі: «Кажуть люди, що уже світає».

Шурхіт. Визирнула з намету.

Хлоп’я: «Ну як?»

Дівочий голос: «Трошечки палає»;

 

у тисняві під головною сценою не порозумілися дівчина із хлопцем (останній, до слова, атакував її у грубий, недостойний парубка, спосіб, розмахуючи кулаками).

 

А так загалом гарно було, хоч я пробула на фестивалі лише один день. Дорогою до села Поповичі усім автобусом заводили пісень Гадюкіних, вперше почула наживо гурт «Пропала грамота», не підвели івано – франківці – жваві і запальні «Кораллі», неабияк втішила пісня «Ми – хлопці з Бандерштату» у виконанні Мертвого Півня, серед сотень облич впізнала чимало своїх знайомих, а ще там трава у мій ріст (а я маю дай Б). Кінець.

Биків
велика сцена
вечірнє небо
вказівник
куля
мала сцена
мала сцена із форту
місцевий
намети біля малої сцени
наметове містечко
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →